• da
  • en
plan
HjertestarterBanner1
fmkb_logo_ny

Her kommer du i kontakt med os

  • Kontakt

Kontakt

Kontakt os for en snak om, hvad vi kan gøre for din virksomhed.

Steen V. Haugbølle : Managing Director

Steen V. Haugbølle

Managing Director

+45 3017 8210
steen@core-emt.com
Søren Tranberg : Sales Director

Søren Tranberg

Sales Director

+45 2543 8050
Soren@core-emt.com
Brian Thiel : Service Manager

Brian Thiel

Service Manager

+45 3017 8211
brian@core-emt.com
Peter Valentin : Field Service Specialist

Peter Valentin

Field Service Specialist

+45 3017 8213
peter@core-emt.com
Lone Ankerstjerne : Field Service Specialist AOI

Lone Ankerstjerne

Field Service Specialist AOI

+45 3017 8215
lone@core-emt.com
Ditte Jensen : Back Office Assistant

Ditte Jensen

Back Office Assistant

+45 3017 8212
ditte@core-emt.com
Allan Aalestrup : Sales

Allan Aalestrup

Sales

+45 3017 8214
allan@core-emt.com
  • da
  • en